Rolety rzymskie

Rolety rzymskie – rewelacyjna dekoracja wnętrz! Myślisz o czymś co zasłoni, a jednocześnie ozdobi okna twojego domu, mieszkania, lokalu gastronomicznego itp.? Najlepsze do tego celu będą drapowane rolety rzymskie. Zanim je zamówisz, przeczytaj nasz tekst i dowiedz się wszystkiego o szyciu, montażu, obsłudze i czyszczeniu rolet zwanych rzymskimi.

Czytaj wiecej o Rolety rzymskie

Rolety materiałowe

Rolety wolnowiszące z tkanin atestowanych. Wolnowiszące osłony okienne z nadrukami, falbanami i wzorami. Rolety wolnowiszące w codziennym użytkowaniu. Wolnowiszące osłony okienne na bardzo duże powierzchnie i wnęki. Wolnowiszące osłony okienne w roli ekranów projekcyjnych.

Czytaj wiecej o Rolety materiałowe

Rolety drewniane

Rolety drewniane – wszystko o egzotycznych osłonach okiennych. Po przeczytaniu niniejszego artykułu, będą Państwo wiedzieli z czego i w jaki sposób powstają rolety drewniane. W naszym artykule opisujemy jak ozdabiamy i wykańczamy naturalne osłony okienne zrobione z drewna. Przybliżamy także naszą ofertę kolorystyczną takich osłon. Omawiamy ich obsługę, czyszczenie i konserwację. Zapraszamy do lektury!

Czytaj wiecej o Rolety drewniane

Rolety dachowe

Zadbaliśmy też o to, by rolety dachowe Premium obsługiwało się szybko i komfortowo. W tym celu zastosowaliśmy w nich mechanizmy sprężynujące i linki utrzymujące tkaniny rolet blisko szyb, a także uniemożliwiające samoczynne opadanie tkanin. Z uwagi na to, że okna dachowe znajdują się czasem bardzo wysoko, oferujemy rolety dachowe Premium z dodatkowymi sztycami sterującymi, ułatwiającymi przesłanianie niedostępnych powierzchni.

Czytaj wiecej o Rolety dachowe

Rolety impresja

Poznaj z bliska rolety Impresja! Dowiedz się w jaki sposób i z czego powstają wyjątkowe rolety Impresja. Poznaj zasady montażu, obsługi, demontowania i czyszczenia tych rolet. Sprawdź w jaki sposób dopasowujemy je do ram okiennych. Poznaj elementy montowane opcjonalnie w roletach Impresja i ich znaczenie.

Czytaj wiecej o Rolety impresja

Rolety fantazja

Rolety w kasetach – komfort, skuteczność i trwałość! Rolety fantazja lux i komfort codziennego użytkowania. Rolety fantazja mini skuteczna ochrona przed rażącym słońcem. Rolety fantazja lux, trwałość tkanin, mechanizmów regulacji i elementów konstrukcyjnych.

Czytaj wiecej o Rolety fantazja

Rolety antywłamaniowe

Osłony okienne zwane roletami można montować w różny sposób. Rolety zewnętrzne umiejscawia się po zewnętrznej stronie okien. Rolety takie zbudowane są z trzech podstawowych elementów, którymi są ruchome pancerze aluminiowe, listwy górne i dolne oraz boczne i wałki, na które nawijane są pancerze podczas podnoszenia rolety. Listwy wykończeniowe rolet zewnętrznych kryją mechanizmy sterujące, wałki nawojowe i boczne prowadnice pancerzy. Pancerze takich rolet to ułożone poziomo profile aluminiowe wypełnione lekką pianką i pokryte farbami odpornymi na działanie zmiennych zjawisk pogodowych.

Czytaj wiecej o Rolety antywłamaniowe